€ do uzgodnienia

Praca Niemcy przy rozwożeniu przesyłek dla kierowcy kat.B Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 24, 2015 15:31

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech na stanowisku kuriera przy rozwożeniu przesyłek. Oferta z Norymbergi dla kierowców kat.B z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Kurier – kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Norymberga

Zarobki: do ustalenia

Charakterystyka i zadania:

  • Pracownik będzie zajmował się rozwożeniem przesyłek do klientów.
  • Praca rozpoczyna się codziennie rano na magazynie firmy kurierskiej. Osoba zatrudniona sortuje paczki, sprawdza trasy i układa towary w swoim samochodzie.
  • Konieczne jest zbieranie potwierdzeń odbioru w postaci podpisu na skanerze.
  • Do zadań należeć będzie również zbieranie paczek nadawanych przez klientów i zawożenie ich na magazyn przeładunkowy.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie podstawowym
  • czynne prawo jazdy kat.B – mile widziany własny samochód
  • umiejętność obsługi narzędzi z GPS oraz skanera lub łatwość w nauce obsługi elektroniki
  • bardzo dobra orientacja w terenie

Oferujemy:

  • zapewniona możliwość korzystania ze służbowego samochodu
  • pracodawca każdemu pracownikowi udostępnia telefon do użytku w celach służbowych oraz narzędzie GPS
  • pomoc w dopełnieniu formalności
  • płatne lokum
  • bardzo dobre warunki pracy
  • zapewniony kontakt z polskojęzycznym konsultantem

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: kurier – kierowca, Norymberga.

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 74155db32deada87