€ 2400-2800/mc brutto

Niemcy praca dla par bez znajomości języka na produkcji detergentów od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 19, 2022 01:59

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji detergentów. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii dla par także bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji detergentów – środków czystości

Miasto: Kolonia,

Wynagrodzenie: od 2400 do 2800 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Wakaty: 15

Opis stanowiska pracy:

  • w pierwszych dniach pracownik otrzyma uposażenie plus zostanie przeszkolony
  • ze względów bezpieczeństwa osoby bez szkoleń nie mogą nawet wejść na halę
  • do zadań należeć będzie pakowanie, dbanie o wysoką jakość, pilnowanie ciągłości, naklejanie etykiet, zdejmowanie produktu, obsługiwanie urządzeń itp.
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • sumienność, dokładność
  • wysoka motywacja
  • pracowitość
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy

Oferujemy:

  • gwarancja podnoszenia kwalifikacji i późniejszego awansu na wyższe stanowiska
  • ubezpieczenie
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc we wdrożeniu się na stanowisku
  • umowę niemiecką
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 350 euro miesięcznie
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej Kolonia, 2022/08

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 22462d5996569fb1