€ 7,50 euro brutto/h

Praca w Niemczech na magazynie w hurtowni spożywczej Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 27, 2014 23:27

Hurtowania spożywcza ze Stuttgartu poszukuje pracowników fizycznych do zbierania zamówień na magazynie. Praca w Niemczech dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Stuttgart

Zarobki: stawka uzależniona jest od zmiany, stawka dzienna początkowo to 7,50 euro brutto/h, stawki nocne są więcej płatne. Po przepracowaniu 2 mcy wynagrodzenie wzrasta. Liczne bonusy – premie, dofinansowanie zakwaterowania.

Obowiązki:

  • Praca odbywać się będzie w hurtowni spożywczej.
  • Głównym obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zbieranie zamówień zgodnie z listą, pakowanie i przygotowanie do wydania lub wysłania.
  • Inne zadania magazynowe zlecone przez przełożonego- komisjonowanie, rozładunek i załadunek dostaw.

Oczekiwania:

  • konieczne jest doświadczenie w pracy na magazynie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • bardzo dobra sprawność i kondycja fizyczna
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • zdolność obsługi komputera
  • umiejętność pracy zgodnie z zasadami BHP
  • zdolność pracy w zespole
  • atutem będzie posiadanie licencji na wózki widłowe

Oferujemy:

  • okres próbny 2 miesięczny, później pracownik może przedłużyć umowę na stałe
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pracodawca zapewnia ubezpieczenie oraz odprowadza składki
  • dofinansowanie do zakwaterowania
  • praca w częściowo polskim zespole

Aplikacja:
Osoby zainteresowane podjęciem tej pracy proszone są o przesłanie wiadomości na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Hurtownia spożywcza Stuttgart

do zgłoszenia prosimy dołączyć CV, zdjęcie, klauzulę o przetwarzaniu i ochronie danych osobowych oraz datę od kiedy możecie podjąć pracę.

ID ogłoszenia: 30253cfc00c9e562