€ 15/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla sprzątaczek przy sprzątaniu biur w Dortmundzie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: październik 13, 2020 03:13

Aktualnie szukamy sprzątaczy-sprzątaczek z podstawową znajomością języka do sprzątania biur w Dortmundzie. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla osób dyspozycyjnych. Pracodawca pomaga w znalezieniu zakwaterowania na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka biur

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Stawka godzinowa: 15 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • kompleksowe sprzątanie powierzchni biurowych i komercyjnych
  • jest to praca samodzielna o charakterze fizycznym
  • obowiązkiem będzie utrzymywanie porządku – wycieranie kurzy, opróżnianie koszy, zbieranie  brudnych naczyń z biurek, podlewanie kwiatów, sprzątanie łazienek, mycie podłóg itp.
  • w chwili obecnej do zadań należy również odkażanie – szczególnie wycieranie klamek, poręczy itp. preparatami na bazie alkoholu

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra kondycja fizyczna
  • zaangażowanie
  • zdyscyplinowanie
  • brak nałogów
  • wielozadaniowość
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat. B oraz własne auto
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • uniform – fartuszek z logiem oraz środki ochronne
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • umowę niemiecką na okres próbny z opcją przedłużenia
  • pomoc w szukaniu kwatery do wynajęcia
  • pracodawca zapewnia szkolenie i trening

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: Sprzątanie biura od zaraz 2020

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 475f847db894be3