€ do ustalenia

Od zaraz Niemcy praca fizyczna przy wykładaniu towaru bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 20, 2015 00:38

Aktualna praca w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego przy wykładaniu towaru. Zatrudnienie w sklepie wielkopowierzchniowym z Berlina.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w sklepie wielkopowierzchniowym

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Stanowisko to będzie wymagało wykonywania prac fizycznych związanych z uzupełnianiem towaru na półkach sklepowych.
  • Pracownik będzie miał pod swoimi skrzydłami jeden konkretny dział i będzie za niego odpowiadał. Konieczne będzie kontrolowanie jakości produktów, i sprzątanie działu – odpowiednie ustawiane na półkach, zmiana cen, ustawianie promocji lub przygotowanie ekspozycji zgodnie z wytycznymi.

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • gotowość do pracy zmianowej
  • obowiązkowość, dokładność, przykładność
  • sumienne podchodzenie do powierzonych zadań
  • dobre zorganizowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • koniecznym warunkiem jest bardzo dobra kondycja i szybkość w działaniu

Oferujemy:

  • bezpłatny udział w procesie rekrutacji
  • pomoc na miejscu
  • wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie zawsze na czas
  • legalne warunki zatrudnienia
  • wsparcie z formalnościami
  • praca początkowo na okres próbny, więcej informacji w kontakcie bezpośrednim
  • pracodawca zapewnia płatne zamieszkanie w rotelu robotniczym

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Praca w sklepie, Berlin.

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 932555b502346eae

1 odpowiedź na “Od zaraz Niemcy praca fizyczna przy wykładaniu towaru bez języka Berlin”

  1. jestem zainteresowany ofertą pracy w Berlinie do wykładania towaru. nazywam się Mariusz Wiktorowski mam 42 lata .Pracowałem już fizycznie . Z zawodu jestem spawaczem . Prosze o kontakt na nr. telef. 785 455 363 lub na skrzynkę E- mail Dziękuję