€ do uzgodnienia

Sezonowa praca Niemcy zbiory warzyw szklarniowych od zaraz bez Cheminitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cheminitz
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 24, 2015 15:46

Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach warzyw szklarniowych w okolicach Cheminitz. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego od zaraz.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Cheminitz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca przy pielęgnacji i zbiorach warzyw szklarniowych
  • sortowanie
  • pakowanie w skrzynkach
  • przenoszenie skrzynek w odpowiednie miejsce
  • podlewanie i nawożenie

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • odpowiedzialne podchodzenie do powierzonych prac
  • sprawność fizyczna
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy zbiorach warzyw szklarniowych

Oferujemy:

  • sezonową prace w Niemczech od zaraz
  • zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego
  • atrakcyjne zarobki
  • ubezpieczenie
  • transport z Polski
  • dostęp do wody pitnej
  • bezpłatne zamieszkanie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Zbiory warzyw szklarniowych, Cheminitz.

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 42755db2beb31a3c

6 komentarzy na “Sezonowa praca Niemcy zbiory warzyw szklarniowych od zaraz bez Cheminitz”

  1. Witam dwie osoby mężczyźni w wieku 32 lat silni niekarani chętnie podejmą pracę przy zbiorach tel kontaktowy
    +48661688718

  2. Witam jestem zainteresowany oferta pracy proszę o kontakt ;;605104609

  3. równiez chciałabym sie dowiedziec cos wiecej i popracowac w szklarni 539353777

  4. Witam jestem zainteresowany mam 18lat Posiadam prawojazdy B

  5. Jestem gotowa do wyjazdu.mam prawo jazdy kat.b
    Prosze o kontakt 608680185

  6. zbiory warzyw szklarniowych na wrzesień 2, 2015 @ 15:27

    zaraz moge podjac prace tel 0048338542281 komorka 0048693564245 i druga komorka 0048783700358