€ 9 euro brutto/h

Praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka Berlin produkcja dań gotowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Styczeń 4, 2016 4:17 am

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech w fabryce na produkcji dań gotowych. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego w Berlinie od zaraz.

Stanowisko: Pracownik na produkcji dań gotowych

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 9 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • przygotowywanie składników – mycie, krojenie, sortowanie
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości
  • dbanie o porządek na miejscu pracy

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • aktualne badania w książeczce z sanepidu
  • duża motywacja
  • efektywność, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • pomoc na miejscu zapewnioną przez polskiego koordynatora
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy od zaraz
  • atrakcyjne warunki pracy i dobre zarobki
  • możliwość zatrudnienia na stałe

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Produkcja dań gotowych, Berlin

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 2685689ba1308b26