€ 10 euro brutto/h

Praca w Niemczech Bremen od zaraz bez języka przy pakowaniu kawy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 7, 2016 03:10

Oferujemy pracę w Niemczech przy pakowaniu kawy w zestawy prezentowe razem z kubkiem. Ogłoszenie z Bremen dla osób bez znajomości języka do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Rozpoczęcie: od połowy kwietnia 2016

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Zarobki: 10 euro brutto na godzinę

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny do kompletowania i pakowania zestawów promocyjnych, które składają się z kubka oraz słoika kawy. Gotowe zestawy należy zafoliować i położyć na paletach.

Wymagamy:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • brak problemów z wykonywaniem zadań powtarzalnych
  • chęć zatrudnienia na stałe
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • odpowiedzialność
  • brak problemów z wypracowaniem norm dziennych – na początku limity godzinowe są mniejsze
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • 3 miesięczna umowa o pracę
  • pracownicy najlepsi będą mogli przedłużyć umowę
  • ubezpieczenie
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • zorganizowane zamieszkanie w cenie 200 euro miesięcznie
  • uczciwe warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać za pomocą poczty elektronicznej na adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Praca Niemcy pakowanie zestawów promocyjnych z kawą”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-pakowanie-kawy-bremen-kwiecien-2016/

ID ogłoszenia: 9635703dbcb61443

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech Bremen od zaraz bez języka przy pakowaniu kawy”

  1. jestem zainteresowany współpracą znajduję się już w niemczech kontakt 015784181503