€ do ustalenia

Praca w Niemczech bez języka od zaraz przy pakowaniu wędlin 2019 Bonndorf im Schwarzwald

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bonndorf im Schwarzwald
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Maj 17, 2019 3:32 am

Zakład przetwórstwa z Bonndorf im Schwarzwald poszukuje od zaraz pakowaczy bez znajomości języka do podjęcia pracy w Niemczech 2019 przy pakowaniu wędlin na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Miejsce zatrudnienia: Bonndorf im Schwarzwald, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie odbywa się w zakładzie mięsnym
  • zadania to praca na produkcji i przy pakowaniu wędlin i mięs
  • obowiązkiem będzie wykonywanie zadań pomocniczych, kontroli jakości, obsługi maszyn przy linii produkcyjnej

Wymagania:

  • zręczność, zaangażowanie, zwinność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • elastyczność
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat
  • wynagrodzenie pozataryfowe
  • terminowe wypłacanie wynagrodzenia
  • możliwość przejścia na bezpośrednią umowę z pracodawcą
  • wsparcie współpracowników w zespole
  • darmowy uniform służbowy
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie lub pomoc w szukaniu mieszkania do wynajęcia
  • rocznie do 30 dni urlopu
  • dodatki na święta Bożego Narodzenia

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie aplikacji poprzez poniższy formularz:

www.billharz.de/pl/dla-kandydatow/aktualne-oferty/formularz-rekrutacyjny/

źródło: https://www.pracuj.pl/praca/pomocnik-produkcyjny-m-k-bonndorf-im-schwarzwald,oferta,6813513

ID ogłoszenia: 4845cddd4d878000