€ 9,66/h

Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu słodyczy bez języka Gotha 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gotha
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 19, 2019 03:04

Od zaraz do podjęcia tymczasowa praca w Niemczech dla pakowaczy. Ogłoszenie bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy w rejonie Gotha. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz słodyczy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Gotha oraz Lipsk, Niemcy

Stawka godzinowa: 9,66 euro brutto na godzinę pracy plus dodatki zmianowe

Zakres zadań:

  • łatwa praca jako pakowacz słodyczy oraz innych artykułów spożywczych

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją
  • zwinność, zręczność
  • atutem będą uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • zdolności manualne
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana, aczkolwiek nie jest konieczna

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na podstawie stabilnej, niemieckiej umowy
  • obowiązuje dodatek za pracę zmianową +25%
  • dwie premie – świąteczna oraz urlopowa
  • dla najlepszych stałą umowę
  • płatne zakwaterowanie oraz przejazdy do pracy
  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt pod numerem:

  • 756410013, 508530100

Dzwonić można w godzinach od 09:00 do 16:00

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-niemcy-gotha-lipsk,oferta,7172926

ID ogłoszenia: 4395dd333cde82c6