€ 13,50 €/h noce +25%

Praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz na magazynie części samochodowych, Halle

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Halle
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: marzec 1, 2024 03:03

Hurtownia części samochodowych z Halle poszukuje od zaraz komisjonerów do pracy w Niemczech na magazynie. Ogłoszenie 2024 bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Komisjonowanie mniejszych części samochodowych
Prace magazynowe
Jazda małymi wózkami (wózki niskiego unoszenia, nie są wymagane uprawnienia)

WYMAGANIA:

Mile widziana znajomość znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Gotowość do pracy w systemie zmianowym (zmiana nocna zawsze zaczyna się w niedziele)
Dodatkowo tryb pracy jest z 4-godzinną przerwą:
9.00-13.00, przerwa 4 godzinna, 17.00-21.00,
17.00-21.00, przerwa 4 godzinna, 01.00-05.00
01.00-05.00 przerwa 4 godzinna 9.00-13.00
Praca w weekendy dla chętnych
Prawo jazdy kat. B oraz widziany własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

Umowę o pracę z niemieckimi pracodawcami
Długotrwałe zatrudnienie w renomowanych niemieckich zakładach
Pełny pakiet socjalny
Atrakcyjne wynagrodzenie (13,50 euro brutto/godzina + 25% do stawki godzinowej za pracę w godzinach nocnych )
Możliwość pracy w nadgodzinach
Zakwaterowanie
Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
Możliwość aplikacji bez wysłania CV
Pomoc w organizacji wyjazdu
Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Aplikacja przez link: https://bit.ly/halle-magazyn

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/322522/0/

ID ogłoszenia: 29065dd16724952b

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.