€ początkowo do 10/h

Praca w Niemczech bez języka od zaraz płytkarz-glazurnik na budowie Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 6, 2018 05:59

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie bez znajomości języka. Zatrudnienie na stanowisku płytkarza – kafelkarza przy wykończeniach. Zakwaterowanie zorganizowane na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Płytkarz – kafelkarz – pracownik ogólnobudowlany

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: na początek zgodnie z kwalifikacjami do 10 euro na godzinę

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac o charakterze ogólnobudowlanym
  • obowiązkiem będzie układanie płytek, kafelków, malowanie, praca przy wykończeniach i remontach

Oczekiwania:

  • bycie na własnej, niemieckiej działalności tzw.: gewerbe- pracodawca zapewnia pomoc w założeniu
  • posiadanie odpowiednich kwalifikacji do wykonywania prac budowlanych
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy

  • zatrudnienie przez cały rok – bez przerw
  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • dobre zarobki
  • bezpośrednie zatrudnienie
  • dla chętnych możliwość pomocy w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu
  • pracę w profesjonalnej ekipie polsko – niemieckiej

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu mailowego na adres:

  • moja@wirtualnapolska.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-w-berlinie-dam-prace-w-niemczech-na-budowie-dla-plytkarzy-kafelkarzy/

ID ogłoszenia: 7505a9dad570318a