€ 2600 +dieta, zakwaterowanie

Fizyczna praca w Niemczech bez języka od zaraz przy przeprowadzkach Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 13, 2021 03:33

Oferujemy zatrudnienie w Hanowerze dla Polaków bez znajomości języka przy przeprowadzkach. Niemcy praca fizyczna od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pracownik przy przeprowadzkach

Miasto: Hanower, Niemcy

Pensja: 2600 euro brutto miesięcznie plus dieta, należąca się za każdy dzień roboczy w wysokości 15 euro netto

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Zakres zadań:

  • fizyczna praca przy przeprowadzkach
  • usługi są świadczone dla firm oraz klientów prywatnych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za demontowanie mebli, sprzętów, zabezpieczanie, przenoszenie, załadunek na samochód dostawczy i rozładunek oraz montaż na miejscu

Wymagania:

  • wydajność, pracowitość, zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • bezkonfliktowość
  • dobra kondycja fizyczna
  • wysoka motywacja
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • zdyscyplinowanie
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • pomoc koordynatora Polaka
  • wsparcie przy sprawach organizacyjnych, administracyjnych i kadrowych
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej na 3 miesiące próbne
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane w pokojach pracowniczych
  • pracę od zaraz
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. fp/a/04/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-przeprowadzki-hanower-2021/

ID ogłoszenia: 9816072e9d34afc4

Linki sponsorowane