€ 1300-1500 netto +mieszkanie

Praca w Niemczech bez języka dla par na produkcji zabawek od zaraz Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Erfurt
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 21, 2019 04:44

Fabryka z Erfurtu poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech przy produkcji zabawek. Ogłoszenie bez znajomości języka dla par z zakwaterowaniem zorganizowanym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji w fabryce zabawek

Miasto: Erfurt oraz Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: 11,31 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce z nowoczesnymi rozwiązaniami na produkcji zabawek z tworzyw sztucznych
  • obowiązkiem będzie obróbka oraz przeprowadzanie kontroli jakości
  • pakowanie gotowego produktu zgodnie z zamówieniem
  • inne nieskomplikowane prace zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • sumienność, odpowiedzialność, pracowitość
  • atutem będzie aplikacja od osób mobilnym
  • od jednej osoby w zespole wymaga się języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie długotrwałej umowy o pracę na pełny etat
  • trójzmianowy system pracy
  • dodatki za pracę na noce i w godzinach nadliczbowych w wysokości +25%
  • atrakcyjne premie na święta i wakacje
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie
  • legalną umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem, kartą EKUZ i drukiem A1
  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/275661/0

ID ogłoszenia: 2885d0c16a72bec5