€ do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na budowie przy wykończeniach Giessen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Giessen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 8, 2018 06:03

Firma z Giessen poszukuje osób do remontów i wykończeń w budownictwie. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego na budowie przy malowaniu, układaniu płytek itp.

Stanowisko: Pracownik do wykończeń

Miejsce zatrudnienia: Giessen, Niemcy

Pensja: do ustalenia

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona zajmować się będzie montażem regipsów, wyrównywaniem podłoża, gruntowaniem, tapetowaniem i malowaniem
  • obowiązkiem będzie również układanie płytek, układanie laminatu i inne zadania budowlane na zlecenie kierownika prac

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy przy wykończeniach
  • pełna samodzielność
  • dostępność do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • język niemiecki nie jest konieczny ale oczywiście mile widziany

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
  • ubezpieczenie
  • legalne zatrudnienie w Niemczech

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą powyższą proszone są o kontakt telefoniczny, pod jednym z numerów podanych poniżej:

0049 1773882904 lub 0049 641 53900 lub 0049 16096777943.

Dzwonić można po 18.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-na-budowie-przy-wykonczeniach-wnetrz-bez-jezyka-w-giesen/

ID ogłoszenia: 4025ac888646597d