€ 6000-15000 PLN

Od zaraz Niemcy praca sezonowa bez języka przy zbiorach malin, jeżyn Hamburg 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Opublikowany: wrzesień 2, 2022 01:15

Oferta sezonowej pracy w Niemczech 2022 dla zbieraczy bez znajomości języka. Zatrudnienie w okolicy Hamburga od zaraz przy zbiorach owoców malin i jeżyn bezkolcowych. Zakwaterowanie dostępne na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów malin i jeżyn

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: od 6000 do 15000 PLN

Lokalizacja: okolice Hamburga – Osterladekop 49, 21635 Jork, Niemcy

Zakres zadań:

  • sezonowa praca przy zbiorze owoców malin i jeżyn

Oczekiwania:

  • bycie obywatelem UE
  • status osoby uczące się

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy sezonowej od zaraz
  • prac 6 do 7 dni w tygodniu
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • opcja podjęcia pracy również dla osób bez języka

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, w godzinach od 6:00 do 18:30 pod numerem:

  • +49 15175967248

Prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorach-malin-jezyn-od-zaraz-hamburg-2022/

ID ogłoszenia: 117631091ad9c942