€ 1800 netto+zakwaterowanie

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz dla pomocy kuchennej 2023 w Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: maj 30, 2023 00:49

Legalna praca w Niemczech od zaraz w gastronomii na stanowisku pomocy kuchennej. Zatrudnienie bez znajomości języka w restauracji z Monachium. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione bezpłatnie.

Stanowisko: Pomoc kuchenna w restauracji z Monachium

Miasto: Monachium, Niemcy

Zarobki: 1800 euro netto (do ręki) miesięcznie

Termin: od zaraz

Obowiązki:

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za pomoc w przygotowywaniu składników do potraw, takich jak mycie, krojenie i obieranie warzyw oraz owoców. Będziesz również zajmować się mieleniem mięsa, siekaniem ziół i innymi zadaniami związanymi z przygotowaniem składników do dań. Ponadto, będziesz wspomagać utrzymanie porządku w kuchni, zajmując się myciem naczyń, patelni, garnków oraz sprzątaniem stołów, sprzętu kuchennego i urządzeń.

Twoim zadaniem będzie również przygotowywanie prostych potraw, takich jak gotowanie zup, duszenie mięsa i warzyw, a także pieczenie ciast i ciastek. Będziesz wykonywać podstawowe prace pomocnicze, takie jak przynoszenie składników z magazynu, segregowanie odpadków oraz przygotowywanie kanapek, sałatek, zapiekanek i innych dań.

Wspierać będziesz także organizację dostaw, pakując dania na wynos, układając torebki z posiłkami i sprzątając po dostawie. Ponadto, będziesz pomagać w utrzymaniu higieny w kuchni poprzez dezynfekcję powierzchni roboczych, sprzętu kuchennego i urządzeń.

Innym obowiązkiem będzie pomoc w zamawianiu i przechowywaniu zapasów. Będziesz sprawdzać stany magazynowe, zamawiać brakujące produkty oraz przechowywać żywność zgodnie z wytycznymi. Dodatkowo, będziesz wspomagać w przygotowywaniu dekoracji stołów i potraw, np. ustawiając talerze oraz układając dekoracje z warzyw, kwiatuszków i innych elementów.

Wymagania:

Pracownik na stanowisku pomocy kuchennej powinien cechować się odpowiedzialnym podejściem do wykonywania swoich obowiązków. Oczekuje się, że posiada wykształcenie gastronomiczne lub doświadczenie w pracy o podobnym charakterze. Dodatkowo, istotne są umiejętności świetnej organizacji czasu pracy, wysoki poziom kultury osobistej, zdolność do pracy w zespole, sumienność oraz dobre zorganizowanie. Mile widziana jest znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

Zapewniamy pracownikowi możliwość bezpłatnego wyżywienia w trakcie pracy oraz wsparcie od polskiego rezydenta przez cały okres zatrudnienia. Dodatkowo, zapewniamy darmowe zakwaterowanie na miejscu, co stanowi dodatkową korzyść dla pracownika. Istnieje również szansa na podjęcie stałej pracy w Niemczech, co daje perspektywę długotrwałego zatrudnienia. Praca odbywa się w przyjaznej atmosferze, co sprzyja dobremu samopoczuciu i integracji z zespołem.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pomoc kuchenna, Monachium 2023”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/monachium-niemcy-praca-jako-pomoc-kuchenna-bez-jezyka-od-zaraz-w-restauracji/

ID ogłoszenia: 316646f5b3eb2da1