€ 1250 euro brutto

Praca w Niemczech bez języka dla par na magazynie z elektroniką Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Październik 12, 2015 12:46 pm

Sklep internetowy ze Stuttgartu szuka pracowników do zbierania i pakowania zamówień. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Stawka godzinowa: 1250 euro miesięcznie, po miesiącu podwyższa o 100 euro

Opis stanowiska pracy:

  • Praca odbywa się na magazynie sklepu internetowego, w którym klienci składają zamówienia drogą elektroniczną na różnego rodzaju gry, konsole, telefony, tablety, laptopy oraz akcesoria komputerowe.
  • Osoba zatrudniona będzie obsługiwała zlecenia – kompletowała zgodnie z poszczególnym zamówieniem i pakowała.

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • sprawność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • preferowane zgłoszenia od par
  • chęć podjęcia pracy za granicą na stałe
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna
  • brak nałogów

  • atrakcyjne wynagrodzenie z docelową podwyższą po przepracowaniu pierwszego miesiąca
  • wspólne zamieszanie odpłatnie
  • pracę dla par
  • wsparcie polskiego koordynatora
  • pomoc z dopełnieniem formalności

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Praca na magazynie z elektroniką, Stuttgart” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 675561b02af471c2

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech bez języka dla par na magazynie z elektroniką Stuttgart”

  1. Dzien dobry. Jestesmy para,interesuje nas panstwa oferta pracy,posiadamy wlasny samochod,niekaralni,zdyscyplinowani,zorganizowani,punktualni,bez nalogow. Podejmiemy prace na stale.Prosze o kontakt tel 668 588 283-