€ od 14,50/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu biur w Hamburgu dla sprzątaczek-sprzątaczy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 2, 2021 04:36

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Hamburgu dla sprzątacza-sprzątaczki. Oferta aktualnej pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur z podstawową znajomością języka niemieckiego minimum.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: od 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca fizyczna jako sprzątacz-sprzątaczka pomieszczeń biurowych (należących do jednej firmy)
  • obowiązkiem będzie dezynfekowanie powierzchni, mycie podłóg, odkurzanie, sprzątanie toalet, kuchni, gabinetów, sal konferencyjnych, recepcji itp.

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie
  • gotowość do podjęcia pracy na stałe
  • dobra kondycja fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę
  • dobre zarobki wypłacane na czas
  • sprawdzonego pracodawcę
  • pierwszą umowę na okres próbny i opcję przedłużenia dla najlepszych pracowników
  • rzetelne przeszkolenie przeprowadzone w języku polskim
  • możliwość pobierania świadczeń socjalnych
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane w mieszkaniach wynajętych przez pracodawcę

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Sprzątanie biur od zaraz, Hamburg” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 479603d3a1eec392