€ do uzg.

Praca Niemcy pakowanie kosmetyków bez znajomości języka od zaraz w Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Mannheim
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: lipiec 24, 2020 02:08

Dla pakowaczy od zaraz legalna praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków i art. higienicznych w firmie z Mannheim. Pracodawca zapewnia wsparcie w kwestii zakwaterowania.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Miasto: Mannheim, Niemcy

Pensja: do ustalenia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zlecenie: na czas określony do 31.10.2020

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na stanowisku pakowacza kosmetyków oraz artykułów higienicznych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie, przepakowywanie, sortowanie i etykietowanie towarów

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna i gotowość do wykonywania pracy o takim charakterze
  • dostępność od zaraz i dyspozycyjność do końca zlecenia
  • możliwość pracy zmianowej (bez godzin nocnych!)

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz do 31.10.2020
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy
  • wsparcie w szukaniu miejsca zamieszkania
  • bardzo dobre zarobki oraz atrakcyjne dodatki
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • pracę w systemie zmianowym, w godzinach dziennych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link: http://bit.do/pakowanie-mannheim

źródło: www.infopraca.pl/praca/pracownik-produkcji-pakowanie-kosmetykow/68219-mannheim-niemcy/15133144

ID ogłoszenia: 6625f162aa640ef4