€ 13-14,50/h brutto

Niemcy praca od zaraz na magazynie odzieżowym bez znajomości języka hurtownia Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 3, 2022 01:29

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie z odzieżą. Zatrudnienie w hurtowni z Hamburga dla komisjonerów również bez znajomości języka i doświadczenia przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Pensja: 13 do 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • kompletowanie zamówień
  • kontrolowanie towarów
  • pakowanie
  • wysyłka
  • współpraca z innymi działami/firmami
  • rozładunek dostaw
  • dbanie o porządek
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją
  • samodyscyplina
  • możliwość podjęcia pracy w zakładzie monitorowanym
  • zaangażowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie na okres połowy roku
  • atrakcyjne i pewne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 260 euro miesięcznie od osoby
  • świadczenia socjalne
  • płatny urlop wypoczynkowy

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesłania zgłoszenia mailowo, na poniższy adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: Magazyn odzieżowy Hamburg 05/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-odzieza-w-hamburgu/

ID ogłoszenia: 236298e8b8a88f5