€ 13,20 €B/h +25€ dieta/d

Praca Niemcy od zaraz produkcja foteli samochodowych bez języka, Neuburg an der Donau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Neuburg an der Donau
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: sierpień 11, 2023 01:16

Również bez znajomości języka w fabryce z Neuburg an der Donau od zaraz do podjęcia ciekawa praca w Niemczech przy produkcji foteli samochodowych. Zakwaterowanie dla pracowników będzie zorganizowane na miejscu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Pokrywanie foteli samochodowych skórą oraz tekstylią
Skręcanie foteli samochodowych
Kontrola jakości
Montaż elementów foteli

WYMAGANIA:

Mile widziana znajomość języka niemieckiego
Sprawność fizyczna
Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
Pełny pakiet socjalny
Atrakcyjne wynagrodzenie (13,20 euro brutto/godzina + 25 euro netto kiedy/przepracowany dzień + 25 % dodatku do stawki godzinowej za pracę w godzinach nocnych)
Możliwość pracy w nadgodzinach
Zakwaterowanie
Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
Możliwość aplikacji bez wysłania CV
Pomoc w organizacji wyjazdu
Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Aplikacja:

Przez formularz na stronie:

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/321170/0/

ID ogłoszenia: 54064be89db0c71c