€ 12,84/h brutto

Bez języka praca w Niemczech dla par od zaraz przy pakowaniu czekoladek Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 18, 2020 03:08

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu czekoladek. Zatrudnienie 2020 w Lipsku dla par pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Zakres zadań:

  • praca przy wizualnej kontroli jakości oraz pakowaniu pralinek czekoladowych do plastikowych wytłoczek zgodnie z kolejnością
  • komfortowa praca w pozycji siedzącej przy taśmociągu

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją
  • zręczność
  • elastyczność godzinowa
  • świetna organizacja czasu pracy
  • atutem będzie doświadczenie zdobyte w pracy na podobnym stanowisku
  • energiczność
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane do ręki w gotówce lub przelewem na konto
  • niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • wdrożenie w obowiązki
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie odpłatnie, koszt to 150 euro miesięcznie od osoby lub 250 euro miesięcznie od pary + media

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres dostępny poniżej:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w nagłówku: „Praliny Lipsk 01/20″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-czekoladek-od-zaraz-lipsk/

ID ogłoszenia: 3205e21faba799eb