€ 9,88/h brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech przy pakowaniu słodyczy od zaraz w Gotha lub Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gotha
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 4, 2020 03:16

Dla pakowaczy m.in. w rejonie Gotha możliwa od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka polegająca na pakowaniu słodyczy. Zatrudnienie ze zorganizowanym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz produktów spożywczych

Start: od zaraz

Pensja: 9,88 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Gotha, Lipsk, Jessen – Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • praca manualna przy pakowaniu produktów spożywczych

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana, ale będzie mile widziana
  • dużą zaletą będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • solidne zarobki oraz dodatki za pracę zmianową +25%
  • opcja podjęcia zatrudnienia na stałe
  • atrakcyjną premię urlopową i świąteczną
  • płatne zakwaterowani oraz przejazdy do pracy

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny:

  • 508 530 100, 786 963 736

Lub przesyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-niemcy-gotha-lipsk-jessen,oferta,7598205

ID ogłoszenia: 6445f4d804b4ce86