€ 1400-1600 netto + mieszkanie

Praca w Niemczech od zaraz przy produkcji auto-części bez znajomości języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 11, 2019 07:09

Dla Polaków od zaraz dostępna legalna praca w Niemczech przy produkcji samochodowych części. Propozycja bez znajomości języka niemieckiego w Düsseldorf. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji części samochodowych

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Karlsruhe, Bonn – Niemcy

Wynagrodzenie: 12,34 euro brutto na godzinę plus dodatki

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji części dla branży samochodowej
  • pracownik odpowiedzialny będzie za przeprowadzanie jakości, pakowanie i wykonywanie innych zadań zlecanych przez przełożonego na bieżąco

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji
  • znajomość języka niemieckiego wymagana jest u 1 na 5 osób w zespole
  • prawo jazdy kat.B oraz własne auto
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie umowy polsko – niemieckiej
  • 40 godzin pracy tygodniowo
  • opcja podjęcia stałego zatrudnienia
  • legalne warunki zatrudnienia, pracodawca zapewnia druk A1, kartę EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • premię na święta i wakacje
  • +25% dodatku za pracę na nadgodziny a także w godzinach nocnych
  • zamieszkanie zorganizowane w dobrych warunkach
  • uczciwe zarobki, ok 1400-1600 euro netto miesięcznie po opłaceniu kosztów zamieszkania

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/produkcja-praca2019

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/283744/0

ID ogłoszenia: 1205c37cd2fdaa84

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech od zaraz przy produkcji auto-części bez znajomości języka Düsseldorf”

  1. MagdalenaBinkowska na styczeń 11, 2019 @ 18:36

    Możliwość wyjazdu w parach? Mamy roczne doświadczenie. Proszę o kontakt magda-pietrala.autograf@wp.pl