€ od 9,82/h brutto

Zbiory szparagów 2022 sezonowa praca w Niemczech bez znajomości języka w Rain am Lech

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rain am Lech
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 25, 2022 02:37

W Rain am Lech od kwietnia 2022 propozycja sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy zbiorach szparagów. Mile widziane doświadczenie, zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów szparagów

Lokalizacja: Rain am Lech, Niemcy

Zarobki: 9,82 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od kwietnia do czerwca 2022

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie sezonowe przy zbiorze szparagów
  • praca na polu oraz na hali przy sortowaniu oraz przycinaniu zbioru

Oczekiwania:

  • dostępność od kwietnia
  • zaangażowanie
  • pracowitość
  • znajomość języka niemieckiego – niewymagane!

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w dużym niemieckim przedsiębiorstwie
  • pracę sezonową od kwietnia do czerwca 2022
  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej bezpośrednio z firmą niemiecką
  • brak opłat za pośrednictwo pracy
  • ubezpieczenie
  • darmowe korzystanie z pralek oraz suszarek
  • jeżeli będzie taka potrzeba to przewóz do lekarza za darmo
  • 2 razy w tygodniu zapewniony przejazd do supermarketu
  • raz na tydzień płatności
  • sklep z napojami w gospodarstwie
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione w cenie 9,90 euro dziennie

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznie pod numerem:

  • 12 284 51 75 – dzwonić można poniedziałek – piątek 8-10, 19-21 i w soboty 8-10

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/poszukiwani-pracownicy-sezonowi-do-zbioru-szparagow-w-2022-r-CID4-IDMu0TC.html

ID ogłoszenia: 112621817637dbac