€ 8400 PLN/mc

Praca Niemcy od zaraz na produkcji okien bez znajomości języka Vechta 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Vechta
  • Opublikowany: styczeń 29, 2019 04:47

Fabryka z miejscowości Vechta poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech przy produkcji okien. Ogłoszenie dostępne bez znajomości języka dla Polaków 2019.

Stanowisko: Pracownik produkcji okien

Wynagrodzenie: 8400 PLN miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 1

Miejsce zatrudnienia: Vechta, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • praca na produkcji profili z aluminium oraz okien
  • osoba zatrudniona będzie obsługiwała elektronarzędzia i zajmowała się montażem podzespołów z aluminium
  • wykonywanie zadań na linii produkcyjnej okien

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji stolarki otworowej
  • zdolność do pracy w zespole
  • czynne prawo jazdy kat.b
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na stałe
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie w firmie prężnie rozwijającej się na rynku
  • 24 dni urlopu na rok
  • atrakcyjne zarobki w zależności od doświadczenia oraz umiejętności
  • ubezpieczenie również dla rodziny
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • przyjazną atmosferę
  • rzetelne przeszkolenia oraz stałe wdrażanie

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu pod numerem:

+48 514 947 469

Można również aplikować poprzez źródło.

źródło: gratka.pl/praca/pracownik-produkcji-okien-niemcy/ob/8953985

ID ogłoszenia: 5175c4f619c9d9b0