€ 4000-15000 PLN/mc

Sezonowa praca Niemcy od zaraz bez języka zbiory malin w Bad Friedrichshall 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bad Friedrichshall
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 17, 2022 01:18

Sezonowa oferta pracy w Niemczech od zaraz i bez znajomości języka. Ogłoszenie 2022 z Bad Friedrichshall dla Polaków przy zbiorach owoców malin i truskawek. Pracodawca zapewnia odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: pracownik sezonowy do zbiorów malin

Lokalizacja: Bad Friedrichshall, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 60

Zarobki: miesięcznie około 4000-15000 PLN netto, maliny płatne są 9,82 euro brutto na godzinę pracy, truskawki 3,30 euro za 5 kilogramową skrzynkę

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna, sezonowa przy zbiorach owoców miękkich na plantacji

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • świetne zorganizowanie
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • mile widziane zgłoszenia od kobiet

Zapewniamy:

  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Niemiec
  • umowę sezonową
  • dobre zarobki
  • zamieszkanie zorganizowanie odpłatnie na miejscu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 504 736 074

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-zbiory-malin-bez-jezyka-od-zaraz-bad-friedrichshall-2022/

ID ogłoszenia: 29762ab34f08dd90