€ 12,50-15,50/h brutto

Praca Niemcy od zaraz na magazynie małego AGD bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 20, 2018 05:19

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Hamburgu na magazynie hurtowni małego AGD. Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: od 12,50 do 15,50 euro brutto na godzinę pracy w zależności od znajomości języka i doświadczenia

Liczba miejsc: 3

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik będzie się zajmował kompletowaniem zamówień z użyciem skanera ręcznego i wózka ze wspomaganiem elektrycznym
  • prace porządkowe – sortowanie, rozlokowywanie na magazynie, przeliczanie, dbanie o porządek
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • świetne zorganizowanie
  • pracowitość
  • dobra kondycja fizyczna
  • zdolność do pracy w grupie

Zapewniamy:

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy o pracę z opcją odprowadzania składek
  • wdrożenie w obowiązki
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 250 euro miesięcznie od osoby – kwota będzie odciągana bezpośrednio z wynagrodzenia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule: „Magazyn hurtowni małego AGD, Niemcy praca a od kwietnia 2018, Hamburg″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-na-magazynie-malego-agd-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 6435ad90090dde28