€ 1300 netto + zakwaterowanie

Praca Niemcy 2018 od zaraz dla pomocy kuchennej bez znajomości języka w Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 28, 2018 04:18

Restauracja z Monachium poszukuje od zaraz osoby do pracy w Niemczech na stanowisku pomocy kuchennej. Zatrudnienie 2018 bez znajomości języka z zapewnionym zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Monachium, Niemcy

Zarobki: 1300 euro netto miesięcznie

Liczba wakatów: 1

Opis stanowiska pracy:

  • pomoc w pracy na kuchni – przy przygotowywaniu dań, zmywaniu, sprzątaniu stanowiska pracy

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • wysoka motywacja
  • aktualne badania z sanepidu do pracy z żywnością
  • doświadczenie
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane w pokoju hotelowym
  • bardzo dobre zarobki
  • pracodawca zapewnia pełne, darmowe wyżywienie w kuchni restauracyjnej
  • opcja podjęcia zatrudnienia na stałe
  • przeszkolenie pracownicze
  • możliwość pobierania zaliczek

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pomoc kuchenna, Monachium od września 2018”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeit-einstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 165b844c78549fc