€ 2400/mc brutto

Od zaraz praca w Niemczech dla par przy pakowaniu przekąsek bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 18, 2022 2:16 am
  • Wygasa: 13 dni

Oferujemy zatrudnienie w fabryce spożywczej dla pakowaczy bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par od zaraz przy pakowaniu przekąsek solonych na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 2400 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • nieskomplikowana praca przy taśmie produkcyjnej
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie dostarczanie składników/półproduktów, dbanie o ciągłość produkcyjną, obsługiwanie urządzeń, pakowanie itp.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • gotowość do odbycia badań płatnych w niemieckim odpowiedniku polskiego sanepidu w cenie 25 euro
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie w wynajmowanych mieszkaniach, koszt to 250 euro miesięcznie od
  • osoby oraz 450 euro od pary
  • świadczenia socjalne
  • gwarancja rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • uczciwe wynagrodzenie wypłacane na czas
  • odpowiednie przeszkolenie pracownicze
  • ubezpieczenie i opiekę medyczną

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na poniżej podany adres:

  • arbeiteinstellen@germanymail.com z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie przekąsek – 11/22 Berlin”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-bez-jezyka-przy-pakowaniu-przekasek-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 69363760f430f1ee