€ 10,40/h

Sezonowa praca Niemcy bez znajomości języka przy zbiorach owoców borówki Hanower 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Opublikowany: marzec 22, 2022 2:56 am

Aktualna oferta sezonowej pracy w Niemczech na wakacje 2022. Zatrudnienie na plantacji w Hanowerze bez znajomości języka przy zbiorach owoców borówki amerykańskiej. Zakwaterowanie możliwe będzie na miejscu.

Stanowisko: pracownik do zbiorów

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Pensja: od 40 do 49 PLN brutto na godzinę pracy – 10,45 euro brutto na godzinę prac y

Umowa: od lipca do sierpnia 2022

Zakres zadań:

  • zatrudnienie sezonowe na wakacje 2022
  • pracownik będzie odpowiedzialny za ręczny zbiór owoców borówki amerykańskiej

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy na wakacje
  • bycie emerytem/rencistą/studentem/żonatym/zamężną

Oferujemy:

  • pracodawca zapewnia zamieszkanie na plantacji
  • zatrudnienie w sezonie wakacyjnym 2022
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pracę również dla osób bez znajomości języka

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, w godzinach od 20 do 22 pod numerem:

604 467 695

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorach-borowki-2022-hanower/

ID ogłoszenia: 6766238c3b80132b