€ 1100-1200 netto

Bez języka od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu dla par i studentów 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Muggensturm
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 19, 2018 05:27

Firma z Muggensturm poszukuje od zaraz pakowaczy do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka dla par oraz studentów przy pakowaniu i kontroli jakości towarów.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Muggensturm, Niemcy

Pensja: od 1100 do 1200 euro netto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie zajmował się pakowaniem produktu gotowego
  • ponadto osoba zatrudniona przeprowadza kontrolę jakości i sortuje produkty

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • posiadanie ubezpieczenia w ZUS/KRUS/UP
  • mile widziane zgłoszenia od studentów i par
  • dużą zaletą będzie możliwość przyjechania własnym autem

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie także dla par i studentów
  • pracodawca zapewnia zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 1635b2825de7518d