€ 2100-2500 euro brutto/mc

Praca Niemcy od zaraz dla kierowcy kat.B przewóz klientów premium Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: możliwość zatrudnienia na dłużej
  • Opublikowany: styczeń 23, 2017 19:59

Oferujemy atrakcyjną pracę w Niemczech dla kierowcy kat.B przy przewozie klientów luksusowymi samochodami. Zatrudnienie od zaraz w mieście Stuttgart dla Polaków.

Stanowisko: Kierowca kat.B
Miejscowość: Stuttgart, Niemcy
Pensja: 2100-2500 euro brutto miesięcznie
Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik musi dbać o samochód służbowy – niezbędne jest pilne zgłaszanie jakichkolwiek usterek, samodzielne uzupełnianie płynów, kontrola auta przed każdym wyjazdem, tankowanie, oddawanie na myjnię, itd.
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przewóz klientów samochodami luksusowymi – takimi jak BMW 7, Audi A8 lub Mercedes S-klasy

Oczekiwania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • miła aparycja, przyjazne nastawienie, wysoka kultura osobista
  • pełna dyskrecja
  • zdolność do utrzymywania bardzo dobrych kontaktów z klientami
  • czynne prawo jazdy kat.B od przynajmniej 2 lat
  • zaświadczenie o niekaralności
  • odpowiedzialność, uczciwość

Zapewniamy:

  • bardzo dobrej jakości odzież roboczą
  • nowoczesną flotę
  • pomoc przy wynajęciu mieszkania na miejscu
  • legalną umowę o pracę
  • gruntowne przeszkolenie
  • ubezpieczenie pracownicze
  • opłacanie składek
  • dostęp do świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać z załączeniem CV na poniższy adres:

  • neuearbeit@berlin.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: „Przewóz Vipów od zaraz, Stuttgart″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/przewoz-vipow-praca-w-niemczech-od-zaraz-jako-kierowca-kat-b-stuttgart/

ID ogłoszenia: 273588620df08b00

4 komentarze na “Praca Niemcy od zaraz dla kierowcy kat.B przewóz klientów premium Stuttgart”

  1. Dzień Dobry, jestem zainteresowany podjęciem takiej pracy od zaraz. Mam 30-sto letnie doświadczenie w bezpiecznym prowadzeniu samochodu. Język angielski komunikatywnie.
    Proszę o kontakt. tel: + 48 887 359 479

  2. Dobrowolski.d66 na styczeń 30, 2017 @ 15:11

    Dzień dobry, jestem zainteresowany pracy od zaraz mam 34 prawo jazdy.nigdy nie miałem żadnego wypadku. język niemiecki podstawy proszę o kontakt tel. +48 601 196 121

  3. miroslaw na luty 1, 2017 @ 19:09

    Witam. Jestem zainteresowany oferta.Posiadam niemieckie prawo jazdy kat B Polskie BCE. Wieloletnia praktyka bez wypadku. Biegle jezyk niemiecki, Prosze o kontakt tel 0048 608 372 643. Pozdrawiam. M.Pichel

  4. Witam,
    Zainteresowało mnie Państwa ogłoszenie, proszę o kontakt tel. 882-135-106 . Posiadam kat. B od 2008 r . Bez wypadku, wysoka kultura osobista, podstawowa znajomość języka Niemieckiego. pozdrawiam Marcin S.