€ 9 euro brutto/h + mieszkanie

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pomoc kuchenna Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 20, 2017 07:13

Restauracja z Berlina zatrudni osobę na stanowisko pomocy kuchennej. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Ogłoszenie aktualne od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna
Miasto: Berlin, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Stawka godzinowa: 9 euro brutto

Zakres zadań:

  • praca na kuchni w restauracji przy zadaniach porządkowych – sprzątanie kuchni, mycie blatów, praca na zmywaku, wstawianie zmywarek

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • sumienność, samodzielność, pracowitość
  • brak nałogów
  • zmotywowanie
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • kreatywność
  • komunikatywność
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu w dobrych warunkach
  • uczciwe zarobki
  • przeszkolenie pracownicze i wdrożenie w obowiązki
  • pracę od zaraz
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia i pomoc w dopełnianiu spraw formalnych
  • dla chętnych pomoc w zorganizowaniu transportu do Niemiec
  • samodzielne stanowisko pracy

Aplikacja:
Pary spełniające podane przez nas wymogi oraz zainteresowane przedstawioną ofertą prosimy o wspólne przesłanie aplikacji najlepiej w języku niemieckim lub ewentualnie angielskim na podany poniżej adres.
W zgłoszeniu proszę zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

W tytule wiadomości proszę podać numer referencyjny: p/de/015/17

Red-Dot Arbeitsvermittlung
Fischerfeldstraße 8-0
60311 Frankfurt am Main

Red-Dot2017@worker.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-pomoc-kuchenna-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 32458aa7850b4864

2 komentarze na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pomoc kuchenna Berlin”

  1. berlinpraca na luty 22, 2017 @ 14:16

    Witam jestem zainteresowany praca i państwa.wysylalem cv na podany adres e-mail lecz..chyba jest nie poprawny..bo przychodzi mi taki komunikat.jeśli są Państwo zainteresowani prosze o kontakt na mój nr kontaktowy +48516914528 mam 32 lata pracowity summienny oraz godny zaufania.4lata pracowałem na powyższym stanowisku.pozdrawiam Łukasz.

  2. Witam serdecznie
    Rowniez zglaszam aplikacja I bez skutecznie.Emeil jest nie poprawny.Prosze o wlasciwy adres na gigitomas696@gmail.com lub +48781444924

    Z szacunkiem:
    Tomasz