€ 2600 +mieszkanie

Praca Niemcy od zaraz dla kierowców kat.B w Kolonii przy dostawie zakupów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 9, 2019 04:03

Aktualne ogłoszenie od zaraz dam pracę w Niemczech dla kierowców kat.B przy dostawie zakupów na zlecenie delikatesów internetowych z Kolonii. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu.

Stanowisko: Kierowca kat.B – dostawca zakupów

Miasto: Kolonia, Niemcy

Pensja: 2600 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca jako dostawca zakupów, zamawianych drogą elektroniczną poprzez stronę delikatesów
  • osoba zatrudniona otrzyma do dyspozycji samochód służbowy i będzie odpowiedzialna za dostarczanie zakupów do domów klientów

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy z ludźmi, szybkość w nawiązywaniu kontaktów
  • świetna orientacja w terenie
  • prawo jazdy kat.B
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • przyjazne nastawienie, otwartość

Zapewniamy:

  • uczciwego pracodawcę i legalne warunki zatrudnienia
  • umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • pensję wypłacaną raz na miesiąc przelewem na konto
  • ubezpieczenie
  • rocznie 30 dni urlopu
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • pomoc przy dopełnianiu formalności

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: kierowca-kat-b/08/19

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 3565d4ca9696a636