€ 12,84/h brutto

Bez języka dla par oferta fizycznej pracy w Niemczech sortowanie odzieży używanej od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Lipiec 23, 2021 1:54 am
  • Wygasa: 6 dni, 17 godzin

Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie w Dreźnie dla par także bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odzieży używanej

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Pensja: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 10

Opis stanowiska pracy:

  • fizyczna, manualna praca przy sortowaniu odzieży używanej

Oczekiwania:

  • przystosowanie się do zasad panujących w sortowni i wykonywanie zadań zgodnie z BHP
  • energiczność, szybkość, zwinność
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność rozróżniania tkanin oraz części ubrań

Zapewniamy:

  • w pełni bezpieczne środowisko pracy
  • środki ostrożności i odpowiedni strój ochronny
  • zatrudnienie w oparciu o umowie niemieckiej do podjęcia od zaraz
  • pierwszą umowę na czas określony z opcją podjęcia stałej współpracy
  • darmowe zamieszkanie
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • ubezpieczenie
  • pomoc koordynatora Polaka
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania wiadomości z załączeniem CV oraz LM, na adres dostępny poniżej:

  • zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „sortowanie odzieży używanej/07/2021″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-niemcy-praca-fizyczna-od-zaraz-dla-par-sortowanie-odziezy-uzywanej-drezno/

ID ogłoszenia: 43660f85d21455fe