€ 1900 brutto+mieszkanie

Produkcja lamp samochodowych bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz, Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: Wrzesień 8, 2020 4:56 am
  • Wygasa: 6 dni, 16 godzin

Fabryka lamp samochodowych z Drezna poszukuje od zaraz osoby do pracy w Niemczech na produkcji przy montażu. Oferta bez znajomości języka niemieckiego z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Drezno

Strat: od zaraz

Liczba miejsc: 6

Zarobki: 1900 brutto +darmowe zakwaterowanie

Zadania:

Montaż lamp samochodowych na linii produkcyjnej z użyciem elektronarzędzi. Zadaniem pracownika jest podłączenie wiązki elektrycznej oraz przykręcenie klosza do obudowy. Jedna osoba odpowiedzialna będzie za kontrolę jakości i testowanie lamp na końcowym etapie.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na produkcji przy montażu
  • dyspozycyjność od zaraz na dłuższy okres
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • konieczna własne auto na dojazdy z miejsca zakwaterowania

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość wyrobienia nadgodzin (płatne ekstra)
  • bezpłatne zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych z osobną łazienką
  • opiekę polskiego brygadzisty, który pełni funkcję tłumacza
  • pomagamy przy wszystkich formalnościach na miejscu
  • pracodawca organizuje szkolenie wdrażające (w j. polskim)
  • dla osób ze znajomością języka niemieckiego oferujemy funkcję tłumacza oraz dodatkowe 250 euro miesięcznie do wynagrodzenia

Aplikacja:
Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca września 2020. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe wyjazdy od zaraz.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Produkcja lamp samochodowych, Drezno + imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-produkcja-montaz-lamp-samochodowych-drezno/

ID ogłoszenia: 7525f56be63ba676