€ do uzgodnienia

Praca Niemcy na budowie bez języka przy wykończeniach od zaraz Düsseldorf 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 2, 2021 04:18

Proponujemy zatrudnienie dla budowlańców przy wykończeniach w Düsseldorf. Oferta pracy w Niemczech od zaraz na budowie bez znajomości języka dla kandydatów z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Wakaty: 1

Zakres zadań:

  • praca jako samodzielny pracownik
  • obowiązkiem będzie wykonywanie zadań przy remontach i wykończeniach budowlanych
  • pracownik będzie zajmował się szpachlowaniem, malowaniem, tapetowaniem oraz montażem regipsów

Oczekiwania:

  • sumienność, solidność
  • przykładanie się do obowiązków
  • pełen profesjonalizm
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • pełna samodzielność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • prawo do płatnego urlopu
  • ubezpieczenie zdrowotne dla pracownika i rodziny
  • niemiecka umowę o pracę
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • zatrudnienie bez pośredników
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

tel. +48 514 947 469

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-budowie-przy-wykonczeniach-dusseldorf-2021/

ID ogłoszenia: 1266017dbf8ef482