€ 3000 +dieta, zakwaterowanie

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka dezynfekcje powierzchni w Essen 2024

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: listopad 17, 2023 02:30

Dla pracowników fizycznych od zaraz w rejonie Essen propozycja tymczasowej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy dezynfekcji różnych powierzchni. Zakwaterowanie na czas kontraktu zapewnione nieodpłatnie na miejscu.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 3000 € brutto/mc +zakwaterowanie oraz dieta w wysokości 25 euro netto za przepracowany dzień

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6

Zadania na stanowisku:

Zadania na tym stanowisku obejmują dezynfekcję powierzchni ogólnodostępnych, takich jak przystanki, klatki schodowe, windy, urzędy, przychodnie, dworce, centra handlowe oraz środki transportu publicznego. Konkretny zakres prac będzie uzależniony od konkretnej umowy zleceniowej.

Wymagania:

  • Dostępność na okres trwający co najmniej 3 miesiące, do końca lutego 2024 lub dłużej.
  • Wysoka kondycja fizyczna.
  • Brak uzależnień.
  • Kandydaci zaszczepieni są mile widziani.
  • Gotowość do pracy w nadgodzinach, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Oferujemy:

  • Korzystne warunki finansowe.
  • Dieta w wysokości 25 euro netto za każdy dzień pracy.
  • Pełne przeszkolenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Regularne, bezpłatne testy na obecność Covid-19 (co tydzień).
  • Dostarczenie odzieży ochronnej i niezbędnych środków służących do wykonywania zadań w bezpieczny sposób.
  • Zakwaterowanie na miejscu bez dodatkowych opłat.
  • Ubezpieczenie NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków) i zdrowotne.

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego:

Dezynfekcja Essen 12/23

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę! Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dezynfekcje-powierzchni-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-w-essen-od-zaraz-2024/

ID ogłoszenia: 20565529d56d6ca7