€ 2345/mc

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka dla par pakowanie perfum Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 2, 2022 01:15

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka. Zatrudnienie w Hanowerze dla par przy pakowaniu perfum markowych. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Pensja: 2345 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 8

Obowiązki:

  • manualna praca przy pakowaniu perfum, obsłudze urządzeń i kontroli jakości
  • zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • zaangażowanie, wydajność, przykładanie się do obowiązków
  • wysoka motywacja
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta
  • solidne zarobki i premie
  • paczki świąteczne
  • premie za frekwencje
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 300 euro od osoby miesięcznie
  • rzetelne szkolenie pracownicze

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV oraz LM na adres poniższy:

  • arbeiteinstellen@germanymail.com z dopiskiem w tytule: „Pakowanie perfum, Hanower 08/2022”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-pakowanie-perfum-hanower/

ID ogłoszenia: 4563107576e2199