Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 2000 brutto

Praca Niemcy komisjoner bez znajomości języka od zaraz na magazynie w Neuss 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Neuss
  • Znajomość języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Wrzesień 17, 2019 2:04 am
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca Niemcy komisjoner bez znajomości języka od zaraz na magazynie w Neuss 2019

Opis

Firma z Neuss poszukuje komisjonerów od zaraz do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie na magazynie bez znajomości języka przy kompletacji zamówień na palety i przygotowaniu do wysyłki.

Przyjęcie towaru oraz komisjonowanie towaru.
Poszukujesz właśnie pracy a zakres obowiązków brzmi, jak coś dla Ciebie? Świetnie się składa. Odezwij się do Nas jak najszybciej. Nie ma na co czekać – poznajmy się!

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej

Komisjoner
Miasto: Neuss

stawka ok. 2000 € brutto miesięcznie (10,00 € brutto/h), opiekę polskiego koordynatora, bezpłatny transport, bezpłatny transport, niemiecką umowę o pracę oraz zakwaterowanie.

Znajomość języka niemieckiego NIE jest wymagana!

Aplikuj do nas ogloszenia@lps.ag lub zadzwoń 717504444, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy ofertę tak abyś wybrał coś dla Siebie.

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez LPS GmbH z siedzibą w Niemczech w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”

W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych prosimy o dołączenie osobnej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez LPS GmbH z siedzibą w Niemczech w celu realizacji postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę.”

Przesłane CV bez powyższej klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Administratorem danych osobowych jest spółka LPS GmbH, Güterfelder Damm 7114532 Stahnsdorf, Germany, Geschäftsführer: Raik Scheffler Amtsgericht Potsdam HRB 25010, Steuernummer 046/113/02679; UStIdNr. DE282579315 ogłaszająca rekrutację.
Dane kontaktowe z przedstawicielem Administratora w sprawie przetwarzania danych: kadry@lps.ag
Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody również na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Dane będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, która może być w każdej chwili cofnięta.
Dane będą przetwarzane do czasu zakończenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia osobnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach dane będą przetwarzane do cofnięcia zgody nie dłużej niż przez okres 24 miesięcy.
Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
Odbiorcami danych są: podmioty obsługujące stronę internetową, osoby upoważnione do przetwarzania Pani / Pana danych osobowych, podmioty powiązane z Administratorem, pomioty przetwarzające dane.
Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

źródło: praca-niemcy24.pl

     

ID ogłoszenia: 305d7af377cc2c6

  

ilość wszystkich wyświetleń: 279, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.