€ do ust. +mieszkanie

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz przy produkcji foteli samochodowych Espelkamp

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Espelkamp
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 6, 2019 02:07

Z bezpłatnym zakwaterowaniem ciekawa propozycja pracy w Niemczech od zaraz i bez znajomości języka na produkcji przy montażu foteli samochodowych w fabryce z Espelkamp.

Stanowisko: Pracownik produkcji foteli samochodowych

Lokalizacja: Espelkamp, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce produkującej zagłówki oraz podłokietniki dla aut samochodowych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie nieskomplikowanych zadań, polegających na usuwaniu resztek pianki
  • do zadań należeć będzie również wyciągnie gotowego produktu
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • gotowość do przyjazdu własnym autem
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • umiejętności techniczne
  • zaangażowanie, pracowitość, odpowiedzialne wykonywanie powierzonych zadań

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę z ubezpieczeniem
  • bardzo dobre warunki finansowe
  • raz na miesiąc atrakcyjne dodatki do pensji
  • opcja podjęcia dłuższej współpracy
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na czas trwania umowy
  • system trójzmianowy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.infopraca.pl/praca/produkcja-foteli-samochodowych/32339-espelkamp-niemcy/14718968

ID ogłoszenia: 7885de9509838652