€ 10,20 euro brutto/h + prowizja

Praca Niemcy jako dostawca pizzy – kierowca kat.B w Lipsku od zaraz z podstawowym językiem niemieckim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: sierpień 1, 2017 01:14

Od zaraz poszukujemy dwóch kierowców kat.B do pracy w Niemczech przy rozwożeniu pizzy w Lipsku. Oferta z podstawową znajomością języka. Zakwaterowanie, samochód służbowy, telefon będą zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: dostawca pizzy

Miejsce pracy: Lipsk i okolice

Start: od zaraz – sierpień 2017

Liczba miejsc: 2

Zarobki: 10,20 euro brutto/h + prowizja w wysokości 1,50 euro od dostarczonego zamówienia

Zadania:

Dostarczenie pizzy do klientów pod wskazanym adresem. Przyjmowanie zapłaty w gotówce, wydawanie reszty, paragonu, dodatków, ulotek itp.

Wymagania:

– czynne prawo jazdy kat.B

– podstawy języka niemieckiego

– przyjazne nastawienie do ludzi nawet tych “piekielnych”

– dobra orientacja w terenie

Oferujemy:

– atrakcyjne warunki finansowe z prowizją od każdej dostawy (do tego oczywiście napiwki od zadowolonych klientów)

– nowoczesna flota pojazdów miejskich (skoda citigo) dla wielbicieli motorów możliwość realizacji dostaw skuterem Yamaha Tricity  125 ze specjalną zabudową pod dostawę pizzy

– telefon służbowy oraz uniform, a w przypadku dostawy skuterem oczywiście kask oraz odzież chroniąca przed deszczem i wiatrem

– zakwaterowanie odpłatne w mieszkaniu 2-pokojowym (koszt 250 euro za pokój)

– pomagamy z formalnościami na miejscu (tłumaczenia dokumentów, numer identyfikacji podatkowej, konto bankowe etc.)

Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca lipca. Zatrudnienie już od sierpnia.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres email z tytułem maila w postaci: „dostawca pizzy Lipsk – imię i nazwisko”

UWAGA: CV ani List Motywacyjny w przypadku tej pracy nie jest wymagany wystarczy napisać kilka słów o sobie w treści wiadomości. Szczególnie proszę zwrócić uwagę na stopień znajomość języka oraz okres posiadania uprawnień do prowadzenia pojazdów.

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München
email: Stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 805597a71a5a43ed