€ 12,50 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech 2017 bez języka na magazynie obuwia od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 1, 2017 01:28

Propozycja zatrudnienia 2017 w Berlinie na magazynie internetowego sklepu z obuwiem. Niemcy praca dla Polaków bez znajomości języka do podjęcia od zaraz. Zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Magazynier

Miejscowość: Berlin, Niemcy

Stawka godzinowa: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zbieranie produktów i przygotowywanie ich do wysyłki
  • samodzielna obsługa systemu i wprowadzanie danych
  • gromadzenie dokumentacji
  • prace porządkowe

Oczekiwania:

  • pracowitość, sumienność, rzetelność
  • zaangażowanie i niezawodność
  • wysoka motywacja do osiągania zamierzonych celów
  • dyspozycyjność od zaraz
  • samodzielność oraz zdolność do podejmowania decyzji
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie odpłatne 200 euro miesięcznie
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę początkowo na okres próbny a później możliwość przedłużenia
  • wsparcie koordynatora Polaka
  • pomoc przy sprawach urzędowych, również przy założeniu konta w banku
  • transport pomiędzy zamieszkaniem a pracą zapewniony za darmo

Aplikacja:
Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca lipca. Zatrudnienie już od sierpnia.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci: „Magazyn z obuwiem sportowym – imię i nazwisko”

Prosimy o przesłanie CV, mile widziany również List Motywacyjny oraz następujące informacje – stopień znajomości języka oraz posiadane kwalifikacje.

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München
email: Stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 834597f8182446b2