€ 13/h brutto + mieszkanie

Leśnictwo od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy choinkach bez języka Neustrelitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Neustrelitz
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 21, 2017 05:45

Sezonowa praca w Niemczech w leśnictwie dla osób bez znajomości języka przy ścinaniu choinek. Od zaraz zatrudnienie w szkółce leśnej z Neustrelitz z zakwaterowaniem zorganizowanym bezpłatnie w bardzo dobrym standardzie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba wakatów: 2

Miejscowość: okolice Neustrelitz

Pensja: 13 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem pracownika będzie ścinanie drzewek a następnie umieszczanie ich w specjalnych rękawach z siatki
  • pracownik zajmuje się załadunkiem choinek na samochód dostawczy a także dba o porządek w szkółce leśnej

Wymagania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna i możliwość przenoszenia cięższych rzeczy
  • brak problemów ze zdrowiem
  • dyspozycyjność do świąt Bożego Narodzenia
  • praktyczna umiejętność obsługiwania piły spalinowej
  • umiejętność pracy w grupie
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • dodatkowy zarobek za pracę na nadgodziny +25% oraz w dni świąteczne +50%
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta we wszelkich kwestiach
  • bardzo dobre wynagrodzenie z opcją pobierania zaliczek
  • wdrożenie w obowiązki
  • darmowe zamieszkanie w dobrych warunkach wraz z zapewnionymi śniadaniami

Aplikacja:
Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:
„Niemcy praca w leśnictwie przy choinkach – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: Stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 1175a1327b8879b3

Linki sponsorowane