€ 2050/mc

Praca Niemcy bez znajomości języka dla par na magazynie z obuwiem od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Grudzień 8, 2020 4:09 am

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla par na magazynie z obuwiem. Zatrudnienie w Lipsku bez znajomości języka przy komisjonowaniu, kompletowaniu towaru i pakowaniu. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik magazynu obuwniczego

Miasto: Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: 2050 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • pilnowanie porządku na magazynie
  • wprowadzanie danych do systemu i obsługiwanie komputera (niezbędna umiejętność i sprawne pisanie)
  • zbieranie i pakowanie zamówień
  • rozładunek i kontrola dostaw
  • rozliczanie zwrotów
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • świetna organizacja czasu pracy
  • dobra kondycja fizyczna
  • chęć rozwoju i nauki
  • pracowitość i motywacja

  • gwarancja dobrego przeszkolenia i zapewnienia wdrożenia w obowiązki
  • pomoc na miejscu we wszelkich sprawach formalnych i urzędowych
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • płatne zamieszkanie, koszt to 300 euro miesięcznie od osoby lub 500 euro od pary
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • opcja podjęcia stałej pracy
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 12/2020” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 1125fcdfb7993575