€ 9,50 euro brutto/h + zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech na magazynie z obuwiem dla par bez języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 26, 2016 01:16

Magazyn z obuwiem sportowym z Bremen zatrudni pary do pracy w Niemczech przy kompletowaniu zamówień. Ogłoszenie dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Bremen

Stawka godzinowa: 9,50 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • praca na magazynie sklepu internetowego z obuwiem sportowym. Osoba zatrudniona będzie przygotowywała towar zgodnie z zamówieniami składanymi drogą elektroniczną. Pracownik będzie przygotowywał zapakowane i zabezpieczone towary do wysyłki oraz zajmował się obsługą dostaw – przeliczaniem, rozkładaniem i aktualizowaniem baz danych.

Oczekiwania:

  • spostrzegawczość
  • gotowość do nauki i chęć rozwoju
  • dobre zorganizowanie
  • zdolność do świetnego zarządzania czasem pracy
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • niezawodność
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • zorganizowane bezpłatnie zamieszkanie w dobrych warunkach, pracownik musi jednak podpisać i zaakceptować regulamin który posiada punkty np. o niepaleniu, nieniszczeniu czy utrzymywaniu względnego porządku
  • pomoc koordynatora z polski
  • możliwość udziału w tanim kursie językowym
  • szkolenia pracownicze
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Bremen” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com
Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 9935763d4e49675e

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech na magazynie z obuwiem dla par bez języka Bremen”

  1. Witam. Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani tą pracą. Czy można prosić o więcej szczegółów . Dodam, że pracowaliśmy już na stanowisku sprzedawcy w sklepie odzieżowym. Jesteśmy młodzi, chętni do pracy i nauki. Chętnie podejmiemy się tej pracy. Proszę o kontakt pod nr tel 662046185 e-mail : aniak_1998@wp.pl