€ 1600 euro brutto

Bez języka od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech produkcja opakowań Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: czerwiec 26, 2016 01:21

Oferujemy możliwość zatrudnienia w Berlinie dla osób bez znajomości języka na produkcji opakowań kartonowych. Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sklejaniu kartonu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Liczba wakatów: 2

Miasto: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 1600 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • prace produkcyjne polegające na sklejaniu, składaniu i kontroli jakości
  • osoba zatrudniona będzie wspierała prace stałych pracowników i wypełniała bieżące sprawy zlecone przez kierowników
  • różnego rodzaju poprawki produkcyjne

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • dokładność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji opakowań
  • zdyscyplinowanie, szybkość we wdrażaniu się na nowe stanowisko
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Zapewniamy:

  • terminowe wypłacane wynagrodzenie w wysokości 1600 euro brutto miesięcznie
  • wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu
  • zatrudnienie od zaraz
  • możliwość korzystania z taniej stołówki zakładowej
  • pakiet motywacyjny – premie, dodatki, urlop

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Niemcy praca produkcji opakowań, Berlin” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com
Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 4725763e5ac94687

3 komentarze na “Bez języka od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech produkcja opakowań Berlin”

  1. Jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą. Jestem gotowa do podjęcia pracy od zaraz. Posiadam doświadczenie w pracy przy sklejaniu kopert oraz pakowaniu kart SIM. Mój numer telefonu: +48 725098050. Karolina

  2. 3 dziewczyny sa zainteresowane ofertą proszę o kontakt 508-480-414

  3. Witam, jestem zainteresowana tą pracą posiadam 9 letni staż pracy za granicą proszę o szczegoly i kontakt .!

    Tel:+31626647072