€ 9,20 euro brutto/h

Praca w Niemczech na magazynie hurtowni zabawek bez języka od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Listopad 2, 2015 6:04 am

Hurtownia zabawek z Kolonii oferuje zatrudnienie od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy zbieraniu zamówień i pakowaniu.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,20 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska:

  • stanowisko to wymaga obsługiwania sprzętów takich jak słuchawki, skanery czy wózki paletowe
  • konieczna będzie obsługa systemu informatycznego
  • aktualizowanie baz danych
  • zbieranie zamówień
  • prace fizyczne z rozładunkiem i załadunkiem dostaw

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego wyjazdu do Niemiec
  • wytrwałość
  • dobra kondycja fizyczna
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • obowiązkowość, pracowitość
  • duża motywacja
  • zdolność do pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • premie wydajnościowe
  • zorganizowanie odpłatnego zamieszkania, cena miesięczna będzie wynosić ok. 310 euro
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna na miejscu
  • pomoc w dopełnieniu formalności na miejscu

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Hurtownia zabawek, Kolonia” należy przesłać na podany poniżej adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 5295636a88ec4d24

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech na magazynie hurtowni zabawek bez języka od zaraz Kolonia”

  1. Witam mam 18 lat poszukuję Pracy za Granicą . Jestem Odpowiedzialną , Sumienną i Pracowitą Osobą .. Jestem Chętny podjęcia się Pracy.Zostawiam tu Numer Kontaktowy +48 731212754 Pozdrawiam Arkadiusz/Szczecin.